HAKKIMIZDA

İhsan Gıda, 1980 yılında, kuruyemiş ve şekerleme imal etmek amacıyla Gaziantep'te faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ikinci kuşak temsilcileri ile birlikte kuruyemiş sektöründe büyüyerek hizmet veren markalardan biri haline gelmiştir.

Dünya standartlarında, yüksek kalitede ve hijyenik koşullarda üretim yapmak İhsan Gıdanın marka değerlerinin başında gelmektedir. Üreticiden aldığı birinci kalite ham maddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işliyor, paketliyor ve en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor. Kuruyemiş'in işlenmesi, satın alımından, tadımına, kavrulmasından paketlenmesine dek her aşamasında ayrı bir ustalık, bilgi, tecrübe, birikim ve incelik ister.

Bu ürünlerin işlenmesi sürecinde yaşanan hijyen ve kalite sorunları, firmamızı yeni bir arayışa yönlendirmiştir. 2005 yılında yeniden yapılanan firmamız, Kuruyemiş işleme sürecini, üretimden başlatıp son ürünün paketlenmesine kadar entegre bir işletme süreci oluşturmuştur. Tamamen hijyen mekanlar ve modern teknolojilerle donatılmış 2012 yılında bitimi tamamlanan yeni fabrika binası inşa edilmiştir. Geniş filosuyla tüketicilerine üretiminden son teslimatına kadar kendi yapan firmamız bugün ülkemizin ve dünyanın önde gelen üreticilerinden olup, kuruyemiş ihtiyacına zamanında cevap vermektedir.

YUKARI